faqs

Často kladené otázky

Všechny námi poskytované řidičské průkazy stojí mezi praxí a servisem od 760 EUR do 2 100 EUR. Náklady se liší podle typu požadované licence a zejména podle motorizace, ke které je nutné se zaregistrovat. Ve vzácných případech to může stát více než výše uvedený strop.
Řidičský průkaz je obvykle vydán do dvou týdnů od vyžádání služby a ověření vaší platby výběrem zásilky s vysokou prioritou prostřednictvím formuláře. O povolení můžete požádat do 3-5 pracovních dnů. To bude mít za následek podstatné zvýšení celkové ceny.
Za službu je vyžadována platba předem, protože cvičení, oční vyšetření, poplatky za zkoušky, průvodci naučit se řídit musí být registrováni (samozřejmě s nesprávným datem) a tyto náklady nemůžeme hradit na naše náklady. proto nás prosím nekontaktujte s žádostí o platbu po doručení. Po zadání vašich údajů musíte provést platbu. Jaké způsoby platby přijímáte pro nákup řidičského průkazu?
Používáme pouze vysoce bezpečné a nevysledovatelné platební metody pro naši bezpečnost a bezpečnost našich zákazníků, platby, které používáme nejčastěji, jsou prostřednictvím kryptoměny, tedy bitcoinů. Můžete také provést bankovní převod. Přijímáme zde také Western Union a Money Gran.
Licence bude zaslána doporučeně (doba doručení 1 až 2 dny) na adresu uvedenou v přihlášce. Budete také sledováni, abyste zkontrolovali stav vaší zásilky.
bude registrován v databázi řidičských průkazů a také u několika autoškol, se kterými spolupracujeme
Z tohoto důvodu používáme platební a kontaktní metody k zachování důvěrnosti zákazníků a maximální důvěrnosti.
Když odešleme váš dokument, zašleme vám také ověřovací disk, telefonní číslo a odkaz na databázi, kterou používáte k ověření pravosti dokumentu. Ověřovací disk umožňuje zobrazit všechny informace uložené v údajném databázovém systému. Pokud v systému vidíte své informace, znamená to, že váš dokument je skutečný dokument. Proto musíte dokument používat legálně.
Otevřít chat
Ahoj!
jak můžeme pomoci?